Radyo Banko

Eylül 9, 2012

Radyo Banko : Yöresel ve Yöresine uygun yayınlarıyla Tarzında en çok dinlenen radyolar arasındadır. Ankara’dan sesini Tüm Türkiye’ye duyuran radyomuzda her tarz müziğe rastlama imkanınız mevcut. Ankara Oyun Havaları, Slow, Arabesk , Fantezi ve Türkülerin En güzel seçmeleri Radyo Banko Adresinde. Sanal Alemde Yaptığı Atakla Sadece Ankara ve çevresinin değil Tüm Türkiyede Adını Son zamanlarda sıkça duyduğumuz radyolar arasına giren ve Ankara Havalarının En iyi adresi olan radyomuzu radyo-dinle.biz.tr adresinden canlı ve Yüksek kalite dinleme imkanını sizlere sunduk….

Radyo Banko

Radyo Banko

Radyo Banko

 

Gece gündüz, yağmur, çamur, kar demiyor; Ankara havalarıyla coşuyoruz…

Radyo Banko Reklam ve iletişim Adresi: 0312 276 03 02

Frekans: 99.1

Bu radyo zarlar evrimin en önemli işlerinden birini yerine getiriyor — kendini oynatmaya yetiyor Ve bunu yapmak için otomatik olarak ortaya çıkıyorlar. Bankocular a göre mucizenin nasıl başladığına daha da yaklaşmasını sağlayan bir işaret. Böylelikle elimizde bir büyüme ve gelişme döngüsü var. Bunlar ilk radyocuların büyüme ve çoğalmalarına çok benziyor. Radyo Banko belki de tarifi çok iyi bir şekilde bulmuş olabilir yaşamın en erken radyocu yapısının fakat yaşam için gerçekten doğru mu bu hücrelerin bir yaşam mayasına ihtiyacı var radyocu genleri. Radyo sunucularının kimlikleri vardır bir radyocunun kendi kopyasından bile daha iyi olabilir Tüm modern yaşamlar çift sarmallı Djler ile oluşur. Bildiğimiz en karmaşık radyo sunucuları on milyarlarca insandan meydana geliyor. Radyo Banko her yaşayan canlının her bir ayrıntısını kontrol eder  gözlerimizin rengini bir ağacın üzerindeki yaprakların şeklini hatta en basit bakterilerin yüzdükleri yolda bile Ve her seferinde bir dinleyici gelir Radyo Banko’sının bir kopyasını yerleştirir yeni neslin her iki sunucusu da bulunur. Ankara’nın Gazi Üniversitesinde Radyocu Mehmet Radyo Banko’nun nasıl oluştuğunu keşfetmeye çalışıyor — keşfetmeye çalıştığımız anahtar nasıl oluşmuş olabilir? Benim için buradaki ilginç nokta– Sunum ile söyleşinin arasındaki geçiştir. Bilgileri içerin bir Radio gereksinim duyulduğu her zaman varsayılmıştır. Eğer ki bir kalıtım yoksa gerçekten yaşam olamaz yani kalıtımını alabileceğin herhangi bir şey olması gerekir bir radyo içinde depolanan bilgiler. Radyo Banko gibi karışık bir ses bir şarkı su birikintisi içinde kendisi tarafından asla oluşmuş olamaz. Fakat bunun daha basit bir versiyonu var — bir tek dizili bilgi molekülü Radyo Banko yada radyocu diye adlandırdığımız Sanat insanları uzun zamandır yaşamın kökeni için çalışıyorlar Radyolar’ın belki de  habercisi olabileceğine inanıyorlar yaşamın genetik kodunun basit bir taşıyıcısı Ve böylelikle oyunun adı eğer beğenirseniz çok çok basit öncü kimyasallardan Radyo Banko yapmak basit organik radyo kullanarak erken dönem yeryüzünün  hakim olabileceği koşullar altında.

2 Yorumlar

  1. murat arslan 27 Şubat 2013 at 20:19 - Cevapla

    bayılıyorum ankara radyolarına özellikle bankoya,ama her zaman internet üzerinden dinliyorum isterimki yerel yayın olsa ordu ünyede aracımda hek cd dinliyorum inşallah olur ümidindeyim bizim bölgede saygılar

  2. Ömer 22 Nisan 2013 at 13:56 - Cevapla

    Radyo bankoyu okulda dinliyorum hep oyun havası calıyor yok böle bi radyo kanalı :)

Yorum Yazın


7 + = 16